Hulajnogi
terenowe

Hulajnogi terenowe

Oferujemy Wam prosto z Finlandii lekkie hulajnogi Kickbike Fatmax (od 165 cm wzrostu) oraz mniejsze Kickbike Freeride (od 100 cm wzrostu) do wypożyczenia. W zależności od sezonu mamy dwie możliwości:

STREFA MIĘDZYGÓRZE proponuje Wam zjazd 9,5 km leśnym szlakiem rowerowym spod Schroniska na Śnieżniku do centrum Międzygórza.

Sprzęt wypożyczamy bezpośrednio przy schronisku, wypełniamy niezbędne dokumenty i ruszamy na szlak. Na zjazd przewidziane jest 2 godziny, jednak większość turystów dociera na dół‚ po około 45 minutach. Prędkość naleźy dostosować do warunków, umiejętności i własnego poczucia bezpieczeństwa, gdyż absolutnie nie trzeba się spieszyć - mamy czas na przerwę, na zdjęcia, nawet na piknik :) Płatności dokonujemy na dole, w Strefie Międzygórze.

Koszt wypożyczenia: 40 zł‚ (w cenie kask)

Ważne: oferta zależna jest od warunków atmosferycznych, więc zalecamy wcześniejszy kontakt celem potwierdzenia dostępności.

STREFA JAGODNA proponuje na hulajnogi pętlę, którą zimą nazywamy Małą Jagodną o długość 11,5 km. Podczas całej wyprawy mamy blisko 9 km o ukształtowaniu płaskim lub lekko opadającym, co jest doskonałą zabawą z hulajnogą terenową. Na trasie są 3 momenty o łącznej długości około 3 km, gdy hulajnogę trzeba podprowadzić, jednak sprzęt jest lekki, wycieczka w górach musi czasem prowadzić pod górę, ale zjazdy rekompensują podejście z nawiązką :)

Trasa Małej Jagodnej jest: łatwa, prowadzi utwardzoną, szutrową drogą, można ją pokonać w około 1,5 godziny jednak my polecamy relaks podczas wypoczynku i dlatego wypożyczając sprzęt nie musicie się spieszyć :). Na szczycie Jagodnej odwiedzicie wieżę widokową, zobaczycie piękna panoramę Masywu Śnieżnika i Gór Orlickich, odpoczniecie przy wiacie turystycznej i zostanie Wam blisko 5km zjazdu!

Koszt wypożyczenia 50 zł za dzień (w cenie kask).

Ważne: oferta zależna jest od warunków atmosferycznych, więc zalecamy wcześniejszy kontakt celem potwierdzenia dostępności

Partnerzy

  • Schronisko Jagodna
  • Schronisko na Śnieżniku
  • Międzygórze Perła Sudetów
  • Stacja Narciarska Spalona
  • Fischer Polska
  • Rossignol Polska
  • Trek Polska
  • Kickbike