Obsługa
grup

Obsługa grup

Od wielu lat zajmujemy się organizacją imprez sportowo-rekreacyjnych. Obsługujemy zawody różnej rangi (amatorskie, firmowe, profesjonalne) zarówno w narciarstwie zjazdowym jak i biegowym. Zapewniamy kompleksową obsługę zawierająca m.in.: wytyczenie, ustawienie, zabezpieczenie trasy, elektroniczny pomiar czasu, numery startowe, sędziów, biuro zawodów, komunikaty końcowe i wiele więcej. Na swoim koncie mamy zawody rangi ogólnopolskiej, cykliczne imprezy narciarskie dla firm i organizacji, a także integracje firmowe. Zapraszamy do kontaktu w celu dopasowania oferty do Państwa potrzeb.

Instruktorzy Strefy działają w ramach Licencjonowanej Szkoły Narciarskiej SITN PZN, co gwarantuje wysoki poziom szkolenia oraz bezpieczne odkrywanie technik narciarskich. Prowadzimy zajęcia indywidualne oraz grupowe z narciarstwa biegowego w Spalonej.

Wypożyczalnie sprzętu w Spalonej i w Międzygórzu również mają wypracowane doświadczenie w obsłudze grup, zimowisk, kolonii dlatego jesteśmy w stanie szybko, sprawnie i bezpiecznie obsłużyć zlecenia na narty biegowe, zjazdowe, rowery.

Zapraszamy do kontaktu: biuro@strefy.pl

Partnerzy